نسخه ی جدید نرم افزار حافظه یار - تمرین و یاد گیری لغات

نرم افزار حافظه یار

از زمان انتشار نرم افزار یادگیری و تمرین واژگان - حافظه یار نسخه ی ١.١ فقط یک ماه میگذرد. به لطف خدا و توجه شما عزیزان، این نرم افزار که به رایگان تقدیم شده است در همین مدت کوتاه و به استناد آمار رسمی تا کنون ٢٨٠٠ بار دانلود شده است یعنی هر روز حدود یکصد کاربر جدید آنرا دانلود کرده و به کار گرفته اند.

در همین مدت کوتاه پیشنهاد هایی برای بهبود روش کار این نرم افزار ارایه شده است. برخی از این پیشنهاد ها را به سرعت اجرا کردیم و برای برخی دیگر برنامه ریزی داریم.

لازم به ذکر است:

  • حافظه یار و نسخه های جدید آن همیشه رایگان خواهد ماند. ولی قصد داریم خدماتی به آن اضافه کنیم که با مبالغ بسیار اندک و اختیاری قابل تهیه است.
  •  نسخه جدید  و کاملتر آن که رایگان نیز هست  را از اینجا دانلود کنید که به شما هدیه شده است. برای اینکه خیلی سریع در جریان انتشار نسخه ها ی بعدی آن قرار بگیرید لطفا به عضویت خبر نامه ی ما در آیید.
  • به زودی افزونه هایی برای این برنامه روانه ی بازار خواهد شد از قبیل واژگان ایلتس،واژگان تافل،واژگان و اصطلاحات روزمره،اصطلاحات فیلم، گرامر کاربردی، واژگان پزشکی، واژگان و اصطلاحات سفر و واژگان دبیرستان و کنکور....
  • امکان افزودن فایل صوتی به برنامه
  • امکان طراحی و برگزاری ازمون آنلاین و آفلاین

لطفا با تماس با ما را در جریان پیشنهاد های خود قرار دهید.

 

/ 0 نظر / 54 بازدید